RU

Янукович анонсував збільшення пенсій для інвалідів війни

05.05.2011, 18:20

З другого півріччя пенсії для інвалідів Великої Вітчизняної війни і жертв нацистського переслідування зростуть на 20-25%. Про це заявив сьогодні Президент України Віктор Янукович під час урочистих зборів у НП "Україна" з нагоди 66-ої річниці перемоги у ВВВ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Янукович наголосив, що таке збільшення пенсій держава збирається продовжувати щорічно до 2015 року. Особливу увагу, за його словами, держава буде приділяти членам сімей загиблих і померлих військовослужбовців: з другого півріччя доплата до їніх пенсій буде збільшена у півтора раза, а потім щорічно до 2015 року будуть збільшуватися на третину.

"Також ми посилимо соціальний захист дітей війни. З цього року вони додатково до пенсій будуть отримувати 10% від прожиткового мінімуму", - сказав Президент.

В.Янукович також нагадав, що до сьогоднішнього дня уряд України має завершити виплату фронтової разової грошової допомоги до Дня Перемоги, на що у бюджеті передбачено 550 млн. грн.

За словами Президента, ця сума дала змогу на 5% збільшити розмір таких виплат порівняно з минулим роком, а з наступного року ця сума буде щорічно збільшуватися не менше 40%.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини