Як українці створили Liki24: бізнес на $2 млн по доставці ліків

11.07.2019, 14:30
Як українці створили Liki24: бізнес на $2 млн по доставці ліків - Фото
Фото: скріншот з сайту Ain.ua

Сумарний обіг замовлень, які проходять через площадку Liki24, вже становить $2 млн на рік. Про це в інтерв'ю порталу Ain.ua розповів співзасновник українського стартапу Liki24 Антон Аврінський.

Крім цього, він сказав, що зараз сервіс має чотири джерела монетизації. "Покупці платять за доставку. Страхові компанії платять за наш софт - ми отримуємо оплату за кожну заявку, яку обробляємо. Аптеки платять невеликий відсоток від продажів через наш сервіс. Фармвиробники платять за промоушн товарів на нашому майданчику. Точні тарифи ми не можемо озвучити - вони дуже індивідуальні, так що це тема для окремої статті ", - говорить Аврінський.

Також він розповів про темпи зростання своєї компанії - "у нас більше 30 000 клієнтів - фізичних осіб, ми співпрацюємо з 7 страховими компаніями, 3500 аптеками, трафік складає майже 400 000 уників в місяць, а на минулому тижні у нас було більше 50 000 виконаних замовлень. І це тільки по напрямку b2c."

Аврінський поділився планами компанії на майбутнє - розширити штат команди і збільшити географію Liki24.

"Ми зростаємо на 10-25% місяць до місяця, і наша мета зараз - прискорити цей ріст. Для цього ми хочемо посилити команду топовими співробітниками - на це нам і потрібні інвестиції в першу чергу. Ми хочемо розширити географію. Зараз ми працюємо в Києві , Дніпрі, Одесі, Харкові та Львові. У майбутньому хочемо покрити всю Україну і йти в інші країни ", - зазначив Антон Аврінський.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Большой взрыв" ПриватБанка. Полный гайд по вселенной судов вокруг национализации