RU

Як працюватимуть банки на новорічні свята. Графік від НБУ

17.12.2020, 09:01
Як працюватимуть банки на новорічні свята. Графік від НБУ - Фото
Ілюстративне фото: LIGA.net

Національний банк визначив регламент роботи системи електронних платежів (СЕП) та порядок роботи банківської системи в період завершення звітного року. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

З 1 по 3 і з 7 по 10 січня включно більшість банків не буде працювати, хоча вони можуть здійснювати касові операції.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Банки в цей період повинні забезпечити безперебійну роботу банкоматів.

При цьому в період з 31 грудня 2020 року до 4 січня 2021 року включно буде діяти офіційний курс гривні до іноземних валют, встановлений Національним банком 30 грудня.

Система електронних платежів (СЕП) 30 грудня 2020 року працювати до 24:00. Валютний ринок України, депозитарій Національного банку та інші системи Національного банку в цей день працюють в звичайному режимі.

Графік роботи банків на новорічні свята:

31 грудня банківський день закінчиться о 13:00, до цього часу через СЕП будуть здійснюватися тільки платежі між банківськими установами, що підпорядковані одній юридичній особі, а також платежі від учасників СЕП в Національний банк і органи Державної казначейської служби.

1 січня 2021 року банківський день у СЕП розпочнеться о 9:00 з датою банківського дня 4 січня.

"1-3 січня 2021 року включно учасники СЕП самостійно приймають рішення про дату початку роботи в системі відповідно до власних потреб і потреб своїх клієнтів. Міжбанківські перекази через СЕП у цей період здійснюються з датою банківського дня 4 січня. В цей період Депозитарій Національного банку не працює, а банки не здійснюють операції з купівлі та продажу безготівкової іноземної валюти на валютному ринку України, в тому числі зі своїми клієнтами", – уточнили в НБУ.

4-6 січня 2021 року включно СЕП і банківська система України буде працювати в звичайному режимі.

Крім цього, день роботи банківської системи України переноситься з п'ятниці 8 січня 2021 року на суботу 16 січня 2021 року.


Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини