Як будуть добудовувати об'єкти Укрбуду: подробиці

16.12.2019, 12:40
Як будуть добудовувати об'єкти Укрбуду: подробиці - Фото
Фото: Укрбуд

26 об'єктів будівельної компанії Укрбуд добудовуватимуться за рахунок державних позик. Про це сказав президент холдингової компанії Київміськбуд Ігор Кушнір на прес-конференції в Києві, передає кореспондент LIGA.net.

За словами Кушніра, Київміськбуд візьме у держави комерційні тимчасові позики для добудови об'єктів; вони будуть відшкодовані після продажу квартир. "Половина проектів - "мінусові". Половина "в плюсі​​" і за рахунок них будемо починати роботи. Сальдо - 4 млн грн в плюсі, і цих грошей зараз не вистачає, чи були виведені гроші (колишніми власниками, - ред.), покаже слідство", - зазначив він.

Кушнір повідомив, що на вартість квартир передача об'єктів Укрбуду не повинна вплинути.

"Як будуть заново укладатися договори з інвесторами, як будуть переоформляти квартири, ще не вирішено. Обговорюється потрійний формат: Укрбуд відмовиться від функції замовника, а інвестори будуть переукладати їх з Київміськбудом. Нові інвестори будуть укладати безпосередньо з Київміськбудом", - пояснив Кушнір.

Передача об'єктів від Укрбуду до Київміськбуду займе від трьох місяців до півроку, зазначив голова Київміськбуду.

Він також заявив про завершення будівництва п'яти об'єктів - ЖК Харківський, ЖК Сонячна Рів'єра, ЖК Новомостицька, ЖК Пектораль. "Вони будуть здані в експлуатацію найближчим часом... Будівництво на інших 21 об'єктах - зупинено", - додав Кушнір.

За його словами, порядок введення та терміни здачі в експлуатацію об'єктів будуть визначені після вивчення фінансових, технічних та юридичних питань.

Детальніше про проблеми та історії падіння "Укрбуду" читайте тут.

Читайте російською: Как будут достраивать объекты Укрбуда: подробности

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского