RU

В'язниця за брехню в деклараціях і захоплення літака в Мінську: порядок денний Ради

03.06.2021, 09:27
В'язниця за брехню в деклараціях і захоплення літака в Мінську: порядок денний Ради - Фото
Верховна Рада (Фото: пресслужба Слуги народу/Facebook)

Сьогодні Верховна Рада розгляне заяву щодо інциденту з посадкою авіалайнера в Білорусі й повернення позбавлення волі за недостовірне декларування. Порядок денний засідання опубліковано на сайті парламенту.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Засідання розпочнеться з розгляду семи постанов про скасування прийняття закону про продаж землі через електронні аукціони. Постанови подано в Раду нардепами з фракції Батьківщина, включаючи її лідерку  Юлію Тимошенко.

Також на початку засідання Рада розгляне ратифікацію угоди між урядами України та США про продовження співпраці в сфері науки і технологій.

Після запитання про ратифікацію Рада обговорить заяву про інцидент з примусовою посадкою літака компанії Ryanair в Мінську.

У другому читанні Рада планує розглянути законопроєкти про зміни в законі про валютні операції, про скасування податків на доходи нерезидентів за рекламні послуги, про вдосконалення системи оскарження державних закупівель, про позбавлення волі за недостовірне декларування доходів і майна чиновниками тощо.

У першому читанні Рада розгляне законопроєкти про повноваження виконавчої влади в сфері космічної діяльності, про регулювання зовнішньої реклами, про систему професійної кваліфікації, про запобігання героїзації військових злочинців і легалізацію нацизму і про протидії антисемітизму (законопроєкти депутата з  Слуги народу Максима Бужанського) тощо.

Денис Юдин
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини