RU

ВВП Греції рухнув на 6,3%

07.09.2012, 13:57
ВВП Греції рухнув на 6,3% - Фото
Біржа праці Греції не в змозі запропонувати роботу всім бажаючим. Фото: EPA
Грецьке статистичне агентство Elstat переглянуло сьогодні в гіршу сторону оцінку зниження ВВП проблемного держави. За підсумками II кварталу поточного року грецька економіка скоротилася на 6,3%, - передає канал Вісті.

Це гірше, ніж повідомлялося раніше, коли Elstat оцінювало темпи зниження на рівні 6,2%. Попереднє значення показника було опубліковано в серпні.

Тим не менш, скорочення самої проблемної європейської економіки виявилося трохи краще, ніж у I кварталі. За перші три місяці нинішнього року ВВП Греції провалився на 6,5% порівняно з тим же періодом минулого року.

У цілому ж експерти прогнозують падіння ВВП більш ніж на 6% за підсумками 2012 року. Грецька економіка скорочується п'ятий рік, супроводжуючись спадом у промисловості, падінням рівня життя і рекордним рівнем безробіття, яка перевищує 23%, а серед молоді - 55%.

Раніше на цьому тижні європейські політики висунули ідею ввести в Греції обов'язковий шестиденний робочий тиждень. Тільки в цьому випадку країна може розраховувати на черговий транш фінансової допомоги від "трійки" кредиторів. У своєму листі, направленому в грецький уряд, "трійка" попросила Афіни провести кардинальні реформи на ринку праці: від мінімізації зарплат до збільшення тривалості робочого дня й введення шестиденного робочого тижня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини