RU

ВВП-варанти України і рубль відреагували на відведення військ Росії від кордонів

22.04.2021, 16:56
ВВП-варанти України і рубль відреагували на відведення військ Росії від кордонів - Фото
Ілюстративне фото: pixabay.com

Після наказу міністра оборони Росії Сергія Шойгу відвести російські війська від українських кордонів, ВВП-варанти України зросли, а курс російського рубля щодо іноземної валюти зміцнився.

Про позитивну реакцію варантів повідомив у Facebook фінансовий аналітик групи ICU Михайло Демків.

"Варанти відреагували позитивом на новину про відведення російських солдат від кордонів України. Вірять, що ймовірність ескалації суттєво знизилась?", – написав аналітик.

У коментарях до посту він уточнив, що позитивна динаміка збережеться швидше за все до наступної ескалації.

За даними торгів, після заяви Шойгу, російська валюта різко зміцнилася щодо долара на понад 60 копійок. Курс долара впав на 1,26% і склав 75,64 рублів. Курс євро знизився на 1,07% – до 91,19 рублів.

Варант або VRI – це цінний папір із прив'язкою до темпів економічного зростання. Він дає власникові право купувати пропорційну кількість акцій за обумовленою ціною протягом певного проміжку часу, як правило, за нижчою проти поточної ринкової ціни. За умовами випуску VRI, інвестори претендують на частину приросту реального ВВП (з урахуванням інфляції), що перевищить показник 3% в 2019-2038 роках, за умови, що номінальний ВВП (без урахування інфляції) перевищить $125,4 млрд.

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини