RU

Втрата доходів і закриття. Бізнес оцінив можливе посилення карантину

06.04.2020, 14:45
Втрата доходів і закриття. Бізнес оцінив можливе посилення карантину - Фото
Ілюстративне фото: pixabay.com

Переважна більшість українських підприємців заявляють, що продовження карантину і посилення карантинних заходів стане згубним для бізнесу. Про це свідчать результати опитування дослідницького підрозділу Advanter Group спільно з Українським інститутом майбутнього щодо стану та перспектив бізнесу через карантинні заходи та кризові явища в економіці.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

У разі, якщо карантинні заходи залишаться без змін, 69% підприємств оцінюють втрати в більш ніж 20% протягом 2020 року, порівняно з 2019 роком. А якщо карантин буде продовжено до кінця травня, то втрати понад 20% матимуть уже 84% підприємств, а 44% - матимуть втрати понад 60% або розглянуть варіант закриття бізнесу.

Для збільшення натисніть на картинку

Втрата доходів і закриття. Бізнес оцінив можливе посилення карантину

Переважна кількість підприємців вважають, що застосування смарт-карантинних заходів, тобто таргетування карантину на групи ризику, територіальний підхід до обмежень, може стати оптимальним з точки зору відновлення ділової активності і збереження економіки України від руйнування.

Для збільшення натисніть на картинку

Втрата доходів і закриття. Бізнес оцінив можливе посилення карантину

Більшість представників малого і великого бізнесу в Україні оцінюють можливе скорочення доходів протягом 2020 року в середньому на 50%. Детальніше тут.

Advanter Group опитали 458 підприємств, серед яких мікро-, малі, середні та великі підприємства. Дослідження проведено з 28 березня до 2 квітня за підтримки CEO Club, бізнес-спільноти Board, ТПП України, бізнес-школи МІМ Київ, Prizma Club, CFO Club Ukraine і десятків інших об'єднань підприємців у всіх областях України.


Читайте також: Чорний квартал: 6 графіків, що показують реальний стан економіки. Плюс 4 прогнози

Читайте також: Економіка після коронавірусу: протекціонізм, перевиробництво і ще 10 трендів нового світу

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини