Втрата доходів. Більшості українців вистачить заощаджень на місяць - опитування

01.04.2020, 16:11
Втрата доходів. Більшості українців вистачить заощаджень на місяць - опитування - Фото
Фото: Єлизавета Сергієнко/прес-центр НБУ

За даними соцопитування групи Рейтинг, заощаджень 60% українців вистачить всього на місяць

У разі припинення отримання доходів, заощаджень більшості українців вистачить менше ніж на місяць. Про це свідчать результати опитування соцгрупи Рейтинг.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Майже 60% опитаних відзначили, що їх заощаджень, за умови припинення отримання доходів, вистачить менше ніж на місяць. 16% респондентів сказали, що їм вистачить заощаджень на термін до 2-х місяців, 7% - до 3-х місяців. 6% - до півроку, 3% - до року і більше.

За даними опитування, майже 80% переживають, що в Україні настане затяжна економічна криза. Понад дві третини схвильовані через те, що не зможуть купити необхідні ліки. Майже половина переживають через те, що не зможуть купити необхідні продукти (52% - не переймаються). Лише 25% схвильовані через те, що доведеться скасувати важливі події або поїздки, одночасно три чверті - не переймаються через це.

Опитування проводилося телефоном з використанням комп'ютера 25-27 і 28-30 березня 2020 року серед 2000 українців від 18 років і старше по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Похибка - не вище 4%.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

За даними дослідження компанія Gradus, в умовах жорсткого карантину у більшості українців (57%) вистачить грошей на життя не більше ніж на чотири тижні.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии