RU

ВТБ погодився рефінансувати частину кредиту Україні

31.05.2012, 15:17
ВТБ погодився рефінансувати частину кредиту Україні - Фото
Фото: Fotobank/Getty Images
Російський банк ВТБ і Україна домовилися про рефінансування значної частини позики терміном на два роки. Про це заявив голова правління банку Андрій Костін за підсумками візиту в Україну.

Як повідомляє прес-служба банку, 30 травня відбувся візит делегації ВТБ, очолюваної президентом-головою правління банку Андрієм Костіним, в Україну. Голова ВТБ зустрівся з президентом України Віктором Януковичем, головою Національного банку Сергієм Арбузовим і міністром фінансів Юрієм Колобовим.

"Учасники зустрічі торкнулися широкого кола питань стратегічної співпраці, зокрема, існуючий займ Міністерства фінансів України перед банком ВТБ, погашення якого буде здійснено на початку червня цього року. Обидві сторони домовилися про рефінансування значної частини цієї позики терміном на два роки".

Група ВТБ зацікавлена ​​в розширенні співробітництва з урядом України та підтримці подальшого розвитку економіки країни, наголошується повідомленні

Коментуючи підсумки візиту, Костін відзначив: "Україна є найважливішим партнером Росії і одним з ключових регіонів діяльності групи ВТБ. Упевнений, що співробітництво ВТБ з урядом України носить довгостроковий стратегічний характер, і буде сприяти планомірному розвитку української економіки в цілому".

Нагадаємо, раніше міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко повідомив про плани уряду випустити дворічні облігації внутрішньої держпозики на $1 млрд. для часткового рефінансування боргу перед ВТБ.

Як відомо, Україна залучила кредит в червні 2010 року на шість місяців з правом трикратної пролонгації. У грудні 2011 року Україна скористалася останньою такою можливістю. Борг повинен бути погашений на початку червня. Ставка за цим кредитом становила 6,7% річних.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини