RU

Всесвітній банк збирається виділити Україні $1,5 млрд.

21.12.2010, 10:35
Всесвітній банк збирається виділити Україні $1,5 млрд. - Фото
fd3f610b30f7cdef9f30b0a5d7789440.jpg

Всесвітній банк збирається виділити Україні $1,5 млрд.

Всесвітній банк (ВБ) збирається виділити Україні $1,5 млрд. на кредити експортерам, підтримку програм енергозбереження, стимулювання реформ і реабілітацію фінансового сектору. Про це пишуть "Економічні вісті".

"Всесвітній банк не сумнівається, що Україна у майбутньому буде активно продовжувати співпрацювати з МВФ і ВБ, як і у тому, що всі раніше укладені домовленості між сторонами будуть виконані", - коментує рішення ВБ старший економіст представництва Всесвітнього банку в Україні Руслан Піонтковський.

Правда, озвучувати конкретні суми у Всесвітньому банку поки стережуться. "Я не буду поки робити конкретний прогноз щодо сум. Але ми збираємося реалізувати дуже великі проекти - загальна сума становитиме близько $1,5 млрд.", - повідомив директор ВБ у справах України, Білорусі і Молдови Мартін Райзер.

За його словами, ВБ розробляє зараз дві програми прямого бюджетного фінансування. Перша буде спрямована на підтримку політики розвитку: за допомогою цього траншу повинні бути профінансовані програма дерегуляції, пенсійна реформа, реформа у сфері державних закупівель, поліпшена система адресної соціальної допомоги. Друга програма буде спрямована на підтримку фінансового сектору.

Надання обох позик заплановано на 2011 рік, але чи справді усі гроші прийдуть протягом наступного року - у Всесвітньому банку не впевнені. Зокрема найбільше питань викликають терміни фінансування реформ.

Нагадаємо, Всесвітній банк планує у 2011 році розробити нову стратегію співпраці з Україною.

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини