RU

Всесвітній банк погодився дати МНС України кредит в $200 млн.

17.11.2008, 17:44

Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій і у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (МНС) провело перемовини з Всесвітнім банком, який погодився видати Україні кредит на суму $200 млн. Про це під час брифінгу у Львові повідомив голова МНС Володимир Шандра.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі МНС, ці кошти передбачені на матеріально-технічне забезпечення сил цивільної оборони. Крім того, В.Шандра зазначив, що ВБ готовий надати Україні одноразовий кредит у сумі $500 млн. у разі надзвичайної ситуації.

За словами Міністра, для того щоб отримати ці два кредити, потрібне відповідне рішення уряду, про що зараз ведуться перемовини. Також В.Шандра повідомив, що рішенням РНБО в Україні буде створено 7 спеціальних рятувальних загонів, один з яких буде розміщуватися в Дрогобичі (Львівська область). "Але ці загони треба ще наповнити технікою і людьми. Проте я не можу сказати, скільки коштів буде виділено в наступному році на цивільну оборону і матеріальне оснащення підрозділів МНС у зв'язку з економічною кризою", - сказав В.Шандра.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Всесвітній банк готує пакет фінансової допомоги Україні у відповідь на глобальну фінансову кризу, негативні наслідки якої відчуває Україна.

Досьє на Володимира Шандру >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини