RU

Світовий Банк оголосив про нову програму партнерства з Україною

17.02.2012, 04:23
Світовий Банк оголосив про нову програму партнерства з Україною - Фото
ff87f2234231cdca42c8c450e8b98582.jpg
Світовий Банк розпочинає нову програму стратегічного партнерства з Україною, спрямовану на поліпшення ділового клімату в країні. Про це вчора повідомила прес-служба банку.

Як повідомляє
ІТАР-ТАСС, програма розрахована до 2016 року і передбачає виділення банком щорічних позик на суму $ 500 млн. Крім того, $400 млн. в рік буде виплачувати Міжнародна фінансова корпорація, що входить в структуру СБ. Її метою є забезпечення припливу приватних інвестицій в країни, що розвиваються .

Ці кошти підуть на поліпшення роботи в таких сферах, як управління бюджетом, забезпечення ефективності послуг в освіті та охороні здоров'я, робота комунальних служб. Йдеться також про "покращення ділового клімату, направленому на множення економічного потенціалу України".

"Партнерство націлене на підтримку проголошеної українським керівництвом програми економічних реформ", - сказав регіональний директор СБ Кіміао Фан. За його словами, "ця програма передбачає амбітні завдання в підвищенні конкурентоспроможності України на міжнародній арені і реалізації очікувань українського народу". Він також відзначив прагнення ВБ допомогти в усуненні "вузьких місць, які в минулому заважали успішному проведенню перетворень".

Нагадаємо, раніше в Міжнародному валютному фонді пояснили відмову кредитувати Україну тим, що фіскальні результати країни в минулому році не виправдали очікувань.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини