RU

Єврозона простимулює свою економіку

02.12.2008, 14:59

Міністри фінансів єврозони підтримали пропозиції Єврокомісії про стимулювання економіки, не домовившись про обсяги. Про це після засідання єврогрупи повідомив її голова, Прем'єр-міністр, Міністр фінансів Люксембурга Жан-Клод Юнкер.

"Я б не звертав особливої уваги на цифри, що важливо - те, що всі погодилися з основними напрямами, запропонованими комісією. Всі погодилися, що нам потрібна чітка фіскальна відповідь", - сказав Жан-Клод Юнкер, якого цитує УНІАН.

Прем'єр Люксембурга зазначив, що остаточно вартість державної підтримки, яка, на переконання міністрів фінансів єврозони, має насамперед бути спрямована на державні інвестиції, стане відома після оприлюднення країнами-членами ЄС своїх планів.

Нагадаємо, 26 листопада Єврокомісія запропонувала витратити 200 млрд. євро на підтримку економіки в умовах кризи. Велика частина цих коштів - 170 млрд. євро має бути виділена з бюджетів країн-членів ЄС, інших 30 млрд. - з бюджету ЄС і за рахунок Європейського інвестиційного банку. Загальна вартість проекту становить 1,5% річного ВВП країн-членів ЄС. На думку Єврокомісії, державні гроші повинні піти на підтримку екологічних ініціатив, кредити промисловості.

Усе про фінансову кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини