RU

Євросоюз допоможе Україні розвивати малий і середній бізнес

16.02.2009, 10:32

Україна і Європейська Комісія збираються підписати спільну декларацію стосовно співпраці у розвитку малого і середнього бізнесу. Про це сьогодні заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко під час зустрічі у Києві з віце-президентом Єврокомісії Гюнтером Ферхойгеном.

"Сьогодні наша зустріч і підписання спільної декларації, яка дозволить об'єднати і скоординувати зусилля України і ЄС в галузі політики розвитку малих і середніх підприємств, прискорити цю роботу, додати їй нову якість. І я думаю, що після підписання декларації ми зможемо більш осмислено діяти", - сказала Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр відзначила, що уряд засновує свою політику на принципах Європейської хартії розвитку середніх і малих підприємств, яку Україна підписала у липні 2008 року. Вона також наголосила, що для малих підприємців створена система спрощеної процедури оподаткування. Також спостерігається тенденція дерегуляції малого та середнього бізнесу.

Крім того, за словами Ю.Тимошенко, підприємства, що працюють у сільськогосподарській галузі, мають доступ до бюджетної системи здешевлення вартості кредитних ресурсів.

У свою чергу, віце-президент Єврокомісії наголосив, що є прихильником закріплення за Україною чіткої європейської перспективи. "Але для того, щоб це бачення було реалізоване, треба робити маленькі кроки, і якраз сьогодні ми робимо один з маленьких кроків", - сказав Г.Ферхойген, наголосивши, що, на його думку, декларація дозволить боротися з економічною кризою, оскільки малі підприємства є основою економіки.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини