RU

Європейський інвестбанк готовий вкласти в Україну 1,2 млрд. євро

24.03.2010, 13:00

Європейський інвестиційний банк готовий інвестувати в економічні проекти України понад 1 млрд. 200 млн. євро. Про це журналістам на прес-конференції заявив народний депутат, глава Комітету ВР з питань європейської інтеграції Борис Тарасюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Б.Тарасюк уточнив, що у рамках 14-го засідання комітету парламентської співпраці між Україною і Європейським Союзом, яке відбулося у Брюсселі 22-23 березня 2010 року, до обговорення питань економічного співробітництва приєдналася віце-президент Європейського інвестиційного банку Єва Шрайдер. "Ця фінансова установа, в якої є великі фінансові можливості для інвестицій в найважливіші проекти у країнах Європейського союзу. Діяльність банку недавно поширилася і на Україну. Отже, сьогодні вже укладено контракти на інвестиції в економічні проекти по Україні на 500 млн. євро, і є перспектива на укладення таких контрактів ще на 700 млн. євро", - зазначив він.

За його словами, банк розглядає Україну як одну з провідних партнерів і готовий інвестувати навіть більше зазначених сум. "Але справедливості ради і в порядку самокритики хочу сказати, що українські чиновники не завжди оперативні, здатні готувати пакети документів, необхідних для отримання таких інвестиційних проектів. Тут у нас є проблема з підготовкою фахівців", - сказав він.

Борис Тарасюк: біографія та добірка новин>>>
Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини