Європейські інвестори пред'явили Януковичу список вимог

15.03.2012, 14:05
Європейські інвестори пред'явили Януковичу список вимог - Фото
Томаш Фіала знає, що потрібно для успішного розвитку України

Європейська Бізнес Асоціація провела дебати, присвячені двом рокам президентства Віктора Януковича

Президент Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА), генеральний директор інвестиційної групи Dragon Capital Томаш Фіала назвав першочергові завдання, які необхідно вирішити в Україні для її успішного розвитку.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, виступаючи сьогодні в ході дебатів ЄБА, присвячених двом рокам президентства Віктора Януковича, Фіала відзначив, що є три внутрішньополітичних і три зовнішньополітичних питання, які можуть дати значний прогрес розвитку країни. "З внутрішньополітичних - корупція, дерегуляція й верховенства права. Без прогресу в цих трьох напрямках інвестиційний клімат не покращиться. І ті плани, які поставив президент спочатку свого терміну, ввести Україну в топ-20 країн світу, збільшити населення, навряд чи вийдуть", - сказав він.

З зовнішньополітичних питань, першим Фіала назвав підписання Угоди про асоціацію та Зону вільної торгівлі з Євросоюзом. "Був зроблений істотний прогрес за перший рік цього уряду, але потім це все було втрачено, і, на жаль, відносини з ЄС знову повернулися в початкову стадію, тому хотілося б змінити ситуацію й підписати договір", - сказав він.

Друге питання, на думку Фіали, - відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом, третє - поліпшення відносин з Росією. "Була надія, що якщо псуються стосунки з Європою, то вони покращаться з Росією, але цього не відбулося", - підсумував він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев