Європейські інвестори пред'явили Януковичу список вимог

Європейські інвестори пред
Томаш Фіала знає, що потрібно для успішного розвитку України
15.03.2012, 14:05

Європейська Бізнес Асоціація провела дебати, присвячені двом рокам президентства Віктора Януковича

Президент Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА), генеральний директор інвестиційної групи Dragon Capital Томаш Фіала назвав першочергові завдання, які необхідно вирішити в Україні для її успішного розвитку.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, виступаючи сьогодні в ході дебатів ЄБА, присвячених двом рокам президентства Віктора Януковича, Фіала відзначив, що є три внутрішньополітичних і три зовнішньополітичних питання, які можуть дати значний прогрес розвитку країни. "З внутрішньополітичних - корупція, дерегуляція й верховенства права. Без прогресу в цих трьох напрямках інвестиційний клімат не покращиться. І ті плани, які поставив президент спочатку свого терміну, ввести Україну в топ-20 країн світу, збільшити населення, навряд чи вийдуть", - сказав він.

З зовнішньополітичних питань, першим Фіала назвав підписання Угоди про асоціацію та Зону вільної торгівлі з Євросоюзом. "Був зроблений істотний прогрес за перший рік цього уряду, але потім це все було втрачено, і, на жаль, відносини з ЄС знову повернулися в початкову стадію, тому хотілося б змінити ситуацію й підписати договір", - сказав він.

Друге питання, на думку Фіали, - відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом, третє - поліпшення відносин з Росією. "Була надія, що якщо псуються стосунки з Європою, то вони покращаться з Росією, але цього не відбулося", - підсумував він.
Популярне