RU

Європа не поспішає інвестувати в ГТС України

24.05.2012, 13:09
Європа не поспішає інвестувати в ГТС України - Фото
Фото: utg.ua
Рішення про участь Європейського інвестиційного банку в модернізації української газотранспортної системи ще немає. Ключовим для Єврокомісії залишається питання, якою буде стратегія українського керівництва в газовому секторі після модернізації. Про такий стан справ у розвитку ситуації участі європейських фінансових інституцій в модернізації української газотранспортної системи, зокрема, Європейського інвестиційного банку, заявив віце-президент ЄІБ Вільгельм Молтерер.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Молтерер зазначив, що в даний час з цього питання з Європейською комісією ще триває обговорення. "У мене була особиста розмова з європейський комісаром Гюнтером Оттінгером. Він зацікавлений в нашій активності (по модернізації ГТС - ред.), але не тільки нашої, а й інших, наприклад, ЄБРР. Але він вказав дуже чітко, що хоче знати, якою буде стратегія для газового сектора в Україні після модернізації газотранспортної системи. Як я зрозумів, це ключове питання комісара, він хоче знати про стратегію українського керівництва, як буде структурований газовий сектор", - передав зміст бесіди Молтерер.

За його словами, тільки після того, як Єврокомісія отримає відповідну інформацію, "буде можливо діяти в конкретних проектах". "ЄІБ - частина цих переговорів, але рішення ще немає", - констатував він.

Нагадаємо, наприкінці березня, європейський комісар з питань енергетики Оттінгер заявив, що міжнародні фінансові інституції будуть здатні прийняти рішення про інвестування модернізації української газотранспортної системи, зокрема, першого проекту, "найпізніше, в червні-липні цього року". За його словами, ця сума відповідає 300 млн. євро, запланованих на модернізацію ділянки Уренгой-Помари-Ужгород.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини