RU

Європа закликала Україну відновити співпрацю з МВФ

04.12.2009, 17:28

Європейський Союз закликає Україну відновити співпрацю з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Про це заявив на прес-конференції глава європейської делегації Прем'єр-міністр Швеції Фредрік Райнфельдт.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ф. Райнфельдт зазначив, що для Європи дуже важливо, щоб в Україні була політична єдність і відповідальність, коли йдеться про те, як забезпечити всі потреби України. "Програма Міжнародного валютного фонду повинна знову поновитися. Європейський Союз є головним донором МВФ, тому для нас дуже важливо, щоб ця програма знову працювала", - наголосив він.

Нагадаємо, Україна з 2008 року отримала вже три транши допомоги МВФ на загальну суму $12 млрд. Після підписання Президентом України Віктором Ющенком закону про підвищення соціальних стандартів 30 жовтня директор-розпорядник МВФ Домінік Стросс-Кан заявив в інтерв'ю західним ЗМІ 7 листопада, що Фонд продовжить співпрацю з Україною тільки після завершення президентських виборів, які заплановані на січень 2010 року. Водночас 9 листопада Представництво МВФ в Україні повідомило, що фонд готовий до співпраці з Україною за умови досягнення консенсусу всіма гілками влади.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини