RU

Євро-2012: Україна "відкриває небо" на два місяці

29.02.2012, 17:47
Євро-2012: Україна
11f44943168b2cd1d0c1cf01e7640aff.jpg
Авіаперевізники з усього світу зможуть приєднатися до перевезення пасажирів на матчі футбольного чемпіонату Європи 2012 року, які пройдуть в Україні. З 15 травня по 15 липня 2012 повітряний простір нашої країни - відкритий для всіх іноземних експлуатантів без обмежень. Відповідний наказ "Про нерегулярні польоти в, з і в межах України на період проведення Євро-2012" підписав Віце-прем'єр-міністр України - Міністр інфраструктури Борис Колесніков.

Тому протягом двох місяців іноземним авіакомпаніям буде дозволено виконувати нерегулярні польоти з, до і в межах України, здійснюючи перевезення футбольних команд, уболівальників, представників національних футбольних асоціацій, представників родини УЄФА та ЗМІ, без обмежень, без права продажу повітряних перевезень на території України.

До авіаперевізників одна вимога: чітко й неухильно дотримуватися чинного законодавства і положень укладених міжнародних угод і мати відповідний СЛОТ (часовий інтервал для здійснення зльоту й посадки).
Інформація про авіаперевізників, які з 15 травня по 15 липня 2012 року виконають нерегулярні польоти в, з і в межах України, вноситися Державіаслужбою в АІР України (збірника аеронавігаційної інформації).

Впровадження "відкритого неба" забезпечить пасажирам, які планують відвідати матчі Євро-2012 в Україні, зручність під час подорожі, доступність цін і т.д. Відсутність обмеження у виборі маршрутів і частоти польотів зацікавить і лоу-кост компанії, ціни яких прийнятні і для футбольних фанатів з невисоким рівнем доходів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини