RU

Євро-2012: Штрафи за нелегальну символіку збільшувати не будуть

29.03.2012, 11:51
Євро-2012: Штрафи за нелегальну символіку збільшувати не будуть  - Фото
a03d3290b444159d3b82737b7fbc204c.jpg

У Кабінеті міністрів не наважилися ввести безпрецедентно жорсткі санкції проти порушників прав інтелектуальної власності УЄФА і партнерів Євро-2012. Про це пише КоммерсантЪ-Украина в публікації "Футбол за старими правилами".

Вчора був опублікований законопроект "Про права інтелектуальної власності та репутації Об'єднання європейських футбольних асоціацій (УЄФА)", зареєстрований урядом в понеділок. Його редакція кардинально відрізняється від первісної, розробленої Державною службою захисту інтелектуальної власності.

Норм, що посилюють покарання за порушення авторських прав, в документі немає - в ньому лише описуються об'єкти інтелектуальної власності УЄФА. Пропонується ввести прискорений розгляд господарськими судами позовів, пов'язаних з порушенням прав УЄФА, - протягом 15 днів з моменту подачі. Норми закону діятимуть до 1 вересня поточного року.

Від посилення покарання було вирішено відмовитися на етапі узгодження законопроекту з міністерствами та відомствами. У первинному тексті, зокрема, пропонувалося встановити максимальний штраф за незаконне використання логотипів УЄФА у розмірі 85 тис.грн. (зараз до 3,4 тис. грн.), а за незаконне копіювання записів матчів і розповсюдження їх в інтернеті - позбавляти користувачів і власників ресурсів волі на строк до шести років (зараз п'ять років).

Крім того, законопроект передбачав за трансляцію чемпіонату в громадських місцях на екранах діагоналлю більше 3 метрів позбавляти власників закладів волі на два роки, а водіїв за незаконне нанесення на автомобіль емблем чемпіонату - позбавляти водійських прав на три місяці.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини