RU

Євро падає третій тиждень поспіль

12.09.2008, 10:12

Євро торгується близько річних мінімумів щодо долара, на фоні очікувань інвесторів несприятливих даних із промислового виробництва за липень у 15 країнах ЄС.

Як повідомляє "K2Kapital", євро знижується третій тиждень поспіль. Це падіння відбувається на фоні очікувань інвесторів, що Європейський Центральний Банк (ЄЦБ) в найближчому майбутньому все-таки знизить облікову ставку на 50 базисних пунктів, щоб підтримати економічне зростання, що сповільнюється.

У п'ятницю о 14:00 за київським часом Європейське агентство статистики опублікує дані про промислове виробництво за липень. Аналітики передбачають, що в липні, так само, як і в червні, промислове виробництво знизитися на 0,2%.

Єна зростає до основних світових валют, оскільки інвестори скорочують позиції на різниці між процентними ставками (carry trade). За останній тиждень єна зміцнилася на 2,1% до 86,10 до австралійського долара і на 2,9% до 70,04 проти новозеландського долара.

Долар в п'ятницю, можливо, опиниться під тиском на фоні несприятливих макроекономічних новин. О 15:30 за київським часом Міністерство торгівлі США опублікує звіт із роздрібного продажу (за винятком продажу автомобілів) і продажу продуктів харчування за серпень.

Міністерство праці США о 15:30 за київським часом опублікує дані по індексу виробничих цін за серпень. Аналітики вважають, що індекс виробничих цін знизитися на 0,5%, порівняно з липнем. Це індекс із невеликим тимчасовим лагом впливає на індекс споживчих цін. Якщо прогнози виправдаються, то Федеральна Резервна Система (ФРС) навряд чи у найближчому майбутньому почне посилювання грошово-кредитної політики.

Ф'ючерси на зміну відставки по федеральних фондах демонструють 30% -у ймовірність, що ФРС знизить ставку до 1,75% до кінця року.

Станом 8:05 за київським часом індекс "Dollar Index", що дозволяє оцінити вартість долара по відношенню до "кошика" із шести основних валют світу, торгується на рівні 79,91 порівняно з ціною відкриття 79,89.

Пара EUR/USD торгується на рівні 1,3986 порівняно з ціною відкриття 1,4011. Пара GBP/USD торгується на рівні 1,7584 порівняно з ціною відкриття 1,7578. Пара USD/JPY торгується на рівні 107,24 порівняно з ціною відкриття 107,25.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини