RU

ВР ратифікувала Угоду про ЖКГ-позику у Міжнародного банку реконструкції і розвитку

24.09.2008, 14:59

Верховна Рада прийняла Закон "Про ратифікацію Угоди про позику (Проект міської інфраструктури) між Україною і Міжнародним банком реконструкції і розвитку". "За" проголосувало 309 народних депутатів України.

Виступаючи з парламентської трибуни, перший заступник Міністра з питань ЖКГ Олександр Мазурчак зазначив, що мета ратифікації документа - допомога комунальним підприємствам України в забезпеченні їх стабільної діяльності в частині надання населенню якісних комунальних послуг, а також поліпшення екологічної ситуації в Україні. Зокрема йдеться про утилізацію твердих побутових відходів у межах широкої програми, що охоплює максимальну кількість комунальних підприємств України..

Також О. Мазурчак зазначив, що документ спрямований на підтримку найбільш актуальних інвестиційних проектів у сфері водопостачання, водовідводу і утилізації твердих побутових відходів. Загальна сума позики - $140 млн. Термін позики - 20 років. Процентна ставка - 4,01 %.

Проект складається з "основного" і "відкритого" компонентів. Складовими "основного" компоненту є міста Одеса, Чернігів, Івано-Франківськ. "Відкритий" компонент передбачає виконання в секторі житлово-комунального господарства України ряду невеликих енергозбережувальних інвестиційних проектів у рамках широкої програми.

Проект планують впровадити протягом 5 фінансових років під наглядом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України в співпраці з Міністерством економіки України і Міністерством фінансів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини