RU

Волатильність банківського золота експерти очікують до кінця року

22.09.2008, 16:52

До кінця поточного року можна очікувати істотних курсових коливань на банківське золото, які можуть бути у межах $600–$980 за тройську унцію. Такий прогноз висловив начальник управління казначейства "Індустріалбанка" Олександр Фомін.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Індустріалбанка", на думку О. Фоміна, ціни на банківське золото будуть залежати від світової кон'юнктури і присутності на світових ринках грошової ліквідності. "У зв'язку з тим, що більшість інвесторів стали виводити свої активи з сировинних контрактів, то вони, можливо, звернуть свою увагу на золото, яке останнім часом стає все більше за волатильним активом нарівні з іншими валютами", - вважає банкір.

За словами О. Фоміна, за відсутності грошової ліквідності, банки можуть спробувати продати золото з своїх активів, насамперед, для поповнення грошових коштів, що може спровокувати його падіння.

АКБ "Індустріалбанк" (Запоріжжя) заснований у 1990 році. Банком відкрито 8 філіалів і 61 відділення, встановлено 172 банкомати і 347 POS-терміналів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини