Vodafone Україна відкрив інтернет-магазин

05.10.2017, 17:40
Vodafone Україна відкрив інтернет-магазин - Фото
4e61b332064181f5feac8ebecd0a289c.jpg

Ринок електронної комерції в Україні останніми роками стрімко зростає, залишаючись лідером за темпами зростання в Європі. Виходячи з думки багатьох експертів, тенденція залишиться незмінною - галузь буде продовжувати зростати на 30 - 50% щорічно, адже потенціал для росту ще залишається величезним. Такі прогнози потенціалу для розвитку дуже наглядно ілюструє показник частки онлайн-рітейлу в Україні, що складає лише 3% від загальної кількості роздрібних продажів, в той час коли в більшості розвинених країн цей показник наближається до 15%.

Щоб досягнути такого рівня Україна має вирішити питання якісної та доступної доставки та забезпечити наявність різноманітних та безпечних способів оплати. Нажаль український бізнес ще не досяг належного рівня конкуренції, щоб запропонувати високий рівень сервісу у даних сферах за доступною ціною. Навіть платіжними картами українці здебільшого користуються закордоном. Відсоток купівлі товарів в інтернеті в кредит також залишається ще дуже низьким і потребує більшої ефективності від фінансових установ. Щодо кріптовалют, то ситуація стрімко розвивається і все більше онлайн магазинів впроваджують у себе цей спосіб оплати.

Зараз впевнено можна говорити про те, що колосальному зростанню галузі електронної комерції в Україні ми маємо завдячувати ще більшому проникненню високошвидкісного інтернету у регіони країни та зростанню кількості “мобільних” покупців, що повністю відповідає світовим трендам. Тобто українці все більше надають перевагу мобільними телефонами та планшетами здійснюючи покупки в інтернет-магазинах, поступово наздоганяючи показники західних країн, де трафік мобільний вже перевищує трафік десктопний.

Відкриття інтернет-магазину Vodafone Україна (shop.vodafone.ua) 5 жовтня цього року ілюструє цей тренд якнайкраще. Купувати все що Вам необхідно для здійснення онлайн-покупок, і не тільки, через інтернет стало ще зручніше, особливо це доречно за даних погодних умов. В інтернет-магазині Vodafone широко представлені смартфони і аксесуари до них, ноутбуки, планшети, різноманітні гаджети, електронні книги, мережеве обладнання, різні пакети налаштувань для смартфонів, а також товари і послуги оператора.

Особливої уваги заслуговують ексклюзивні моделі смартфонів під брендом Vodafone – доступні смартфони з підтримкою всіх нових технологій. Від сьогодні абоненти Vodafone зможуть замовляти онлайн додаткові послуги та сервіси: мобільні додатки My Vodafone, Vodafone TV, Vodafone Books, Vodafone Safety, Vodafone Pay; стартові пакети і тарифні пропозиції «Рік без абонплати». Бізнес послуги також доступні для замовлення в інтернет-магазині. Ну і звісно поповнювати рахунок можна на сайті shop.vodafone.ua

Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook и Google+: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю