RU

"Внутрішня оптимізація". У Нафтогазі пояснили звільнення Вітренка

14.05.2020, 10:45
Юрій Вітренко (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Звільнення виконавчого директора НАК "Нафтогаз України" Юрія Вітренка пов'язано з оптимізацією внутрішньої організаційної структури компанії, а також перерозподілом обов'язків між підрозділами. Про це йдеться у відповіді департаменту комунікацій Нафтогазу на запит РБК.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Трансформація усуває дублювання функцій, спрощує взаємодію підрозділів, вибудовує структуру, яка підвищить ефективність групи", - йдеться в повідомленні.

У компанії відзначають, що деякі функції дивізіонів вже реструктуризовані. "Аналогічно буде реструктуризований функціонал виконавчого директора групи Нафтогаз", - уточнили в компанії. І додали, що за операційні та трансформаційні процеси відповідає виконавчий директор із трансформації групи Нафтогаз Отто Ватерландер.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

  • 13 травня виконавчий директор Нафтогазу Юрій Вітренко написав у Facebook, що його звільняють.
  • На початку квітня з'явилася інформація, що Нафтогаз шукає заміну Вітренку, який, зокрема, відповідає за суди з російським Газпромом. Тоді можливе звільнення пов'язували з приходом до компанії експата Отто Ватерландера, який у травні отримав посаду головного виконавчого директора Нафтогазу. Вітренко тоді назвав відносини з новим топ-менеджером "прекрасними".
  • 8 травня наглядова рада Нафтогазу призначила Ватерландера головним виконавчим директором групи. У компанії уточнили, що Ватерландер буде поєднувати нову посаду і посаду виконавчого директора із трансформації Нафтогазу.

Читайте російською: "Внутренняя оптимизация". В Нафтогазе объяснили увольнение Витренко

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини