RU

Власники Нової пошти купили кур'єрську онлайн-платформу

20.01.2021, 17:48
Власники Нової пошти купили кур'єрську онлайн-платформу - Фото
Ілюстративне фото: (Фото: IPOST – Сервіс Доставки/Facebook)

Засновники компанії "Нова пошта" В'ячеслав Климов і Володимир Поперешнюк придбали 81,46% акцій кур'єрської компанії iPost. Про це свідчать дані сервісу Опендатабот.

Засновники Нової пошти придбали акції iPost через ПАТ "Закритий недиверсифікований венчурний інвестфонд "Прайд". Разом з тим засновники проєкту Сергій Жмудь і Максим Плющев залишаються співвласниками, володіючи кожен 9,27% акцій iPost.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Сума угоди не розголошується. Фінансовим радником угоди виступила компанія Capital Times. У компанії  заявили, що "кур'єрський сервіс залучив приватних інвесторів для розвитку бізнесу".

"Ми інвестуємо у швидкість і таланти. Компанія iPost нам бачиться саме такою", –  заявили в Новій пошті у коментарі Retailers.

У компанії додали, що разом з iPost вони залучили великих клієнтів за типом АТБ і Fozzy.

Засновник PGK Groupe (об'єднана з Meest Groupe) Віталій Яницький оцінив вартість технологій iPost до $500 000.

iPost– український кур'єрський сервіс, який запустили у 2017 році. Виконує доставку для компаній, інтернет-магазинів і приватних осіб за 30-120 хвилин. Сервіс працює у форматі онлайн-платформи, на якій кур'єри самостійно можуть обирати замовлення. Компанія працює майже в 300 населених пунктах України.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини