RU

Власники Епіцентру завершили купівлю великого агрохолдингу

20.05.2020, 16:11
Власники Епіцентру завершили купівлю великого агрохолдингу - Фото
Власники Епіцентру Галина й Олександр Гереги. Фото - Lb.ua/Макс Требухов

Група компаній Епіцентр К завершила придбання частини активів агрохолдингу Сварог Вест Груп у Хмельницькій області, сконцентрувавши 45% земель компанії у рідному регіоні для власника Епіцентру Олександра Гереги. Суму угоди в компанії не розголошують.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Як повідомляють у прес-службі компанії, в результаті приєднання нових активів загальна площа земель, що знаходяться в обробітку підприємств Епіцентр Агро, збільшилася майже на 40% - до 160 тис. га.

За словами керівника аграрного спрямування Епіцентр К Василя Мороза, компанія придбала рослинницький напрямок, насіннєвий завод, тваринництво і зерносховища Сварога. З цими активами, каже Мороз, компанія Герег планує наростити експорт зерна власного врожаю на 40-50% - до 1-1,1 млн тонн.

Епіцентр Агро консолідує усі виробничі активи аграрного спрямування групи компаній Епіцентр К - провідного рітейлера будівельних матеріалів в Україні. Вона працює в Україні з вересня 2015 року в Черкаській, Хмельницькій, Київській, Тернопільській та Вінницькій областях. Бенефіціарами компанії через венчурний фонд Оферент числяться Галина й Олександр Гереги. Офіційно агрокомпанія Герег називається Агрохолдинг 2012, але Гереги вживають назву Епіцентр Агро.

Читайте також: Шмигаль не тільки нам дозволяв працювати. Головне з інтерв'ю власників Епіцентру

Читайте також: Перед відкриттям. Ми запитали Бахматюка-Косюка-Веревського, як вони готуються до ринку землі

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини