RU

Власник змінився 10 років тому: 1+1 media звинуватила власників у халатності

10.07.2020, 15:18
Власник змінився 10 років тому: 1+1 media звинуватила власників у халатності - Фото
Колаж: Радіо Свобода
доповнено

Група 1+1 media отримала офіційну відповідь від своїх учасників на запит про зміну структури власності

Зміна власника в  ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1" сталася ще у вересні 2010 року, групі 1+1 media про це не повідомили. Це випливає із заяви групи 1+1 media про структуру власності ТОВ.

Повідомляється, що 8 липня 2020 року група 1+1 media отримала офіційну відповідь від своїх учасників на запит про зміну структури власності в Bolvik Ventures LTD.

"Виходячи з цієї відповіді, зміна власника відбулася ще у вересні 2010 року і на сьогодні контролерами компанії Bolvik Ventures LTD, яка є власником істотної участі в ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1" з часткою 24,65%, є Ігор Суркіс (з часткою 33,34%), Леонід Ашкеназі (з часткою 33,33%) і Оксана Марченко (з часткою 33,33%). Відповідно, кожен з перелічених осіб володіє в телеканалі 1+1 часткою менше 10%", - сказано в заяві.

У групі повідомили, що юристи 1+1 media відправили додатковий запит в Bolvik Ventures LTD, щоб отримати оригінали документів, що підтверджують вищевказані факти.

"Ми стурбовані тим, що не отримали цю інформацію від міноритарних власників відразу після зазначених змін або протягом наступних 10 років. Крім того, юристи Ігоря Суркіса надавали неактуальну інформацію на запити 1+1 медіа, коли юристи холдингу готували документи для щорічного аудиту і звітували перед Національною радою з питань телебачення і радіомовлення. Таким чином, міноритарні власники халатно поставилися до положень українського законодавства, незважаючи на ризики, які несуть їх дії для телеканалів групи", - сказано в заяві.

Також група 1+1 media заявляє, що редакційна політика медіаресурсів групи була і залишається без змін.

"Журналісти протягом цих 10 років готували незалежні матеріали на актуальні теми, без цензури або вказівок, дотримуючись стандартів журналістики, і точно без підігрування країні-агресору. Зміни, які відбулися, ніяк не позначилися на нашій державницькій позиції і не позначаться в майбутньому, адже наявні власники є учасниками з несуттєвою концентрацією (до 10%) і не можуть впливати на функціонування бізнесу і тим більше - втручатися в редакційну політику й впливати на контент будь-яких програм", - наголошується в заяві.

Доповнено о 15:10. Група 1+1 media відкликає заяву про структуру власності ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1" для уточнення деталей.

"Нам стала відома додаткова інформація, яка не підтверджує дані, що містяться в попередньому повідомленні, і на момент його відправки ще були невідомими. В зв'язку з цим повідомляємо, що інформація, що надійшла від 1+1 media 10 липня 2020 року о 12:48, була відкликана. Зараз юристи медіагрупи очікують офіційну інформацію, після чого прес-служба 1+1 media сформулює і направить остаточну позицію компанії з цього приводу", - сказано в повідомленні.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини