RU

Власенко не виключає, що до Фірташа у суді приєднаються його партнери

15.07.2011, 21:51
Власенко не виключає, що до Фірташа у суді приєднаються його партнери - Фото
8ba7b3d127117b955bcc2c22c96ae098.jpg

Власенко не виключає, що до Фірташа у суді приєднаються його партнери

Відповідачами в американському суді разом із Дмитром Фірташем (на фото) може стати керівна еліта України. Про це в інтерв’ю газеті Експрес заявив захисник Юлії Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко.

Як повідомляє прес-служба Батьківщини, Власенко зазначив, що пан Фірташ має економічні зв’язки із США, тому його справа підпадає під юрисдикцію цієї країни. "У матеріалах справи є докази, які пов’язують пана Фірташа із США. Це докази його економічних зв’язків з цією країною. У нього не може бути доказів фізичних зв’язків з США, оскільки пан Фірташ нев’їзний на територію Сполучених Штатів Америки. І дехто пов’язує це із тим, що Фірташ – бізнес-партнер Семена Могилевича, котрий давно є в п’ятірці осіб, яких розшукує Федеральне Бюро Розслідувань США", - пояснив він.

Також Власенко не виключає, що відповідачем по цій справі може стати і хтось із нинішньої влади. "Принаймні українські ЗМІ достатньо аргументовано говорять про те, що бізнес-партнерами Фірташа є представники нинішньої влади, зокрема, згадують імена керівника Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна, міністра палива та енергетики Юрія Бойка, голови Служби безпеки України Валерія Хорошковського й інших людей, які входять до керівної еліти країни", - сказав він.

При цьому Власенко уточнив, що навіть якщо Фірташ та інші можливі фігуранти процесу не з’являться на суд, то суд може винести рішення по так званому дефолту. Тобто, якщо відповідача повідомили про суд, але він вирішує не з’являтися, суддя має право ухвалити рішення за його відсутності.

Також, додав Власенко, рішення американського суду поширюється на всі країни, де є власність відповідача. "І навіть якщо будуть проблеми із виконанням рішення суду в Україні, його виконають інші держави в будь-якій країні світу. Зокрема, в Швейцарії, де розміщена штаб-квартира Росукренерго, та в Австрії, де є активи, що належать Фірташу. Думаю, Австрія дуже швидко виконає рішення американського суду", - зауважив він.

"Росукренерго": довідка та добірка новин>>>
Дмитро Фірташ: біографія та добірка новин>>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини