RU

Влада поки не готова підвищувати тарифи на послуги ЖКГ

04.11.2011, 10:37
Влада поки не готова підвищувати тарифи на послуги ЖКГ - Фото
f804a2afc8f99f26a645ed46cb23a40b.jpg
Говорити про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення зарано. Про це в інтерв'ю КоммерсантЪ-Украина сказав голова Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг Валерій Саратов.

"Справа в тому, що їх розмір прямо залежить від того, якою буде ціна газу в Україну в 2012 році", - зазначив Саратов.

За його словами, зараз комісія проводить велику роботу з аналізу складових тарифу по всіх ліцензіатах. "Ми перевіряємо чи відповідають ті витрати на виробництво, які вони заявили, реальному стану речей. Як тільки ми закінчимо цю роботу і отримаємо ціну газу - будемо розглядати питання по тарифах для населення", - зазначив він.

Саратов також наголосив, що зростання тарифів не варто сприймати як зло. "Наше завдання визначити набір мінімальних послуг, необхідних для комфортного життя українця. Кожна людина сама для себе вирішить, чи варто йому вмикати пральну машину частіше, ніж закладено в цей "споживчий кошик" комунальних послуг. І він повинен розуміти, що за це доведеться платити більше. Так живе Європа. Хоча, звичайно, варто враховувати рівень життя в Україні та встановити поріг вартості послуги, за межі якого держава в соціальних цілях виходити не може ", - зазначив чиновник.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини