RU

Влада почала нову хвилю політичних репресій, - Власенко

19.04.2012, 10:24
Влада почала нову хвилю політичних репресій, - Власенко - Фото
Сергій Власенко
Влада почала нову хвилю політичних репресій проти лідерів опозиції. Про це заявив захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко перед початком судового засідання у справі ЄЕСУ в Харкові.

"Судячи з останніх звинувачень, влада почала нову хвилю політичних репресій, зрозумівши, що газову справу повністю дестабілізована й не сприймається ніким ні в Україні, ні за її межами", - зазначив Власенко, якого цитує прес-служба БЮТ.

"Вони придумали нові-старі звинувачення, за якими ця справа вже неодноразово закривалася. Ми називаємо цю справу "справу про усні вказівки 1997 року ", оскільки все, що інкримінується Тимошенко, - це усні вказівки, і ми сьогодні про це будемо говорити в суді ", - сказав Власенко.

При цьому він зазначив, що основне звинувачення будується на дачі усних вказівок бухгалтеру ЄЕСУ. "Бухгалтер все спростовує, Тимошенко все спростовує, доказів немає, але влада використовує всі свої пропагандистські можливості для того, щоб розповідати інше", - сказав Власенко.

Нагадаємо, сьогодні Київський районний суд Харкова починає попереднє слухання за звинуваченням екс-прем'єра Юлії Тимошенко у фінансових злочинах під час керівництва нею діяльністю корпорації Єдині енергетичні системи України наприкінці 90-х років.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини