RU

Влада готує рейдерське захоплення ГТС, - БЮТ

16.03.2012, 15:22
Влада готує рейдерське захоплення ГТС, - БЮТ - Фото
Сергій Пашинський
Фракція БЮТ заблокувала сьогодні парламентську трибуну, щоб не допустити реалізації наміру властей змінити законодавство й таким чином вкрасти газотранспортну систему. Про це заявив член парламентського комітету з ПЕК, бютівець Сергій Пашинський.

"Сьогодні заступник міністра Макуха брехав нам всім, що крадіжка ГТС - це вимога Євросоюзу", - підкреслив Пашинський, якого цитує прес-служба БЮТ.

За словами Пашинського, Україна дійсно приєдналася до третього енергопакету Євросоюзу, який передбачає поділ функцій транспортування й функцій продажу та реалізації газу, "але там не сказано, що ФірташБойко, януковичі можуть вкрасти свою національну ГТС".

Пашинський переконаний, що влада замість виконання побажання Євросоюзу розробила план з рейдерського захоплення ГТС через створення дочірніх підприємств та їх майбутню приватизацію, "а для нас все це хочуть прикрити якимись вигаданими злочинами Тимошенко".

Нагадаємо, сьогодні заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Володимир Макуха заявив, що Кабінет міністрів згоден на законопроект щодо реформування нафтогазового комплексу в редакції народного депутата від НУНС Юрія Кармазіна, який забороняє приватизацію підприємств, створених внаслідок реорганізації НАК Нафтогаз України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини