RU

Влада підтримає підприємців під час карантину вихідного дня. Шмигаль розповів, як

11.11.2020, 15:22
Влада підтримає підприємців під час карантину вихідного дня. Шмигаль розповів, як - Фото
Денис Шмигаль (Фото: пресслужба Кабміну)
доповнено

Прем'єр-міністр  Денис Шмигаль анонсував програму підтримки підприємців державою під час посиленого карантину вихідного дня. Про це Шмигаль написав в Facebook.

Він пообіцяв "повною мірою відновити та розширити" програму підтримки у вигляді компенсацій зарплат під час призупинення роботи і виплат на дітей.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"Компенсація частини зарплат працівників у зв'язку з простоєм виробництва. Це програма з часткового безробіття, завдяки якій навесні-влітку вдалося зберегти більше 450 000 робочих місць. Виплати на дітей для сімей підприємців, які діяли навесні цього року. Разом з Торгово-промисловою палатою опрацьовуємо механізм реалізації форс-мажорних обставин у зв'язку з карантином вихідного дня", – написав Шмигаль.

Він зазначив, що 11 листопада з ініціативи Міністерства охорони здоров'я уряд розглядатиме зміни до постанови №641, які передбачають посилений карантин вихідного дня.

"Повний перелік обмежень на засіданні уряду представить міністр охорони здоров'я  Максим Степанов. Уряд після консультації з бізнесом та експертами вибрав таку модель карантинних заходів, яка забезпечить функціонування економіки і не допустить перевантаження медичної системи", – додав Шмигаль.

Доповнено о 14:50. Шмигаль в своєму Telegram-каналі також повідомив, що підтримка від держави передбачає впровадження програми портфельних гарантій, яка повинна запрацювати найближчим часом (до 80% кредиту буде покриватися державою) і продовження реалізації програми Доступних кредитів 5-7-9, яка дозволяє отримати кредитні канікули для бізнесу. "Тобто йдеться про рефінансування існуючих позик фактично під 0%", –  зазначив прем'єр.

  • 9 листопада МОЗ анонсував введення жорсткого карантину вихідного дня, при якому працюватимуть тільки продуктові магазини, аптеки, транспорт, АЗС та ветеринарні аптеки.
  • Карантин вихідного дня можуть ввести вже 14-15 листопада.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини