RU

Вкладникам Ощадбанку СРСР не будуть нав'язувати депозити

12.03.2012, 13:57
Вкладникам Ощадбанку СРСР не будуть нав'язувати депозити - Фото
c5a8fad86909cc605d55da6049102b7d.jpg
Перший заступник глави Адміністрації президента України Ірина Акімова запевняє, що людей не будуть змушувати залишати свої гроші, отримані в ході компенсацій вкладів Ощадбанку СРСР, на рахунках у банку. Про це вона сказала сьогодні журналістам на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Акімова зазначила, що повернення компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР торкнеться близько 5,4 млн. чоловік, які свого часу не отримали ці компенсації. За її словами, на ці цілі потрібно близько 6 млрд.грн.

"Схема видачі вкладів і виплат населенню повинна бути затверджена Національним банком. Які банки будуть там брати участь, кому довірять - це вже питання НБУ та дискусії з комерційними банками. Зрозуміло, що це мають бути банки потужні, з дуже широкою мережею, тому що в противному випадку буде проблема черг, чого ні в якому разі не можна допустити", - зазначила Акімова.

Відповідаючи на питання, чи не будуть людей змушувати залишати ці гроші на своїх рахунках у банку, Акімова сказала, що цього категорично робити не можна. "Це не просто не планувалося, але це і ніколи не може розглядатися, тому що довіру до банківської системи ось такою неправильною мірою дуже легко підірвати. Це розуміють всі, тому мови про це бути не може. Створення стимулу, пропозиція вигідних умов, високих процентних ставок - це одна історія, а "насильство" - зовсім інше, воно тут абсолютно неприпустимо ", - сказала вона.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович доручив з 1 червня відновити виплати вкладникам Ощадбанку СРСР.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини