RU

Визначено найкращі матеріали про пенсійне забезпечення

31.07.2012, 17:22
Визначено найкращі матеріали про пенсійне забезпечення - Фото
19b0f323931479fd87353984089c1dcf.jpg
Стали відомі переможці конкурсу "Своє надійніше!" для місцевих засобів масової інформації на кращий матеріал про накопичувальне пенсійне забезпечення. Прес-конференція з підбиття підсумків і оголошення переможців відбулася сьогодні в прес-центрі ЛІГАБізнесІнформ.

Другий Всеукраїнський конкурс "Своє надійніше!" стартував 15 вересня 2011 року. Організаторами конкурсу виступили Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України, проект USAID "Розвиток фінансового сектора" (FINREP), Журналістський фонд України та Академія пенсійної реформи. Партнери конкурсу: Адміністратор пенсійних фондів "Адміністратор пенсійного резерву" і компанія з управління активами "Національний резерв".

Як зазначив голова Громадської програми Академії пенсійної реформи Олег Лиховид, метою конкурсу було підвищення інформованості населення про переваги накопичувального пенсійного забезпечення, висвітлення проблемних питань у цій сфері, сприяння впровадженню обов'язкової накопичувальної системи пенсійного забезпечення.

Від учасників конкурсу потрібно надати громадськості можливість за допомогою ЗМІ висловити свої думки щодо накопичувальної системи, розповісти про проблеми, задати питання фахівцям та отримати роз'яснення.

У конкурсі брали участь обласні, міські, районні ЗМІ будь-яких форм власності. Переможці конкурсу, яких визначило журі, отримали: за перше місце журналіст газети "Порто Франко" (Одеса) Олександр Галяс отримав ноутбук, за друге місце журналіст регіональної щотижневої газети "Експрес Поділля" (Кам'янець-Подільський) Оксана Свирида отримала фотоапарат, за третє місце журналіст Інтернет-ресурсу "Кримське інформаційне агентство" (Сімферополь) марина Рєзнікова отримала диктофон.

"USAID із задоволенням фінансував придбання призів для учасників конкурсу, відзначила представник програми FINREP Наталія Горюк." У наш час інформацію важливо надавати не тільки для нинішніх пенсіонерів, а й для людей середнього віку і, звичайно ж, для молоді. Молоді люди повинні знати про свої права та можливості в сфері пенсійного забезпечення ", - зазначила вона. Представник програми FINREP побажала учасникам конкурсу успіхів та творчих досягнень, а також активної участі в подібних конкурсах та програмах." Це можна вважати своєрідним внеском журналістів в пенсійну реформу", - зазначила Наталія Горюк.

При визначенні переможців журі надавало перевагу системному підходу до розкриття теми, введенню постійних рубрик, залученню до обговорення широкої громадськості, аналізу сучасного стану пенсійної реформи в регіоні, критиці недоліків та поширенню кращого досвіду, освітленню різних точок зору, та ін На конкурс приймалися відео- , аудіозаписи, матеріали, опубліковані в друкованих та інтернет-ЗМІ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини