RU

Вісім українців потрапили в рейтинг Forbes "30 до 30 років Європа"

08.04.2021, 17:21
Вісім українців потрапили в рейтинг Forbes
Співзасновники Reface із списку Forbes 30 до 30 (Фото: Reface)

Американське видання Forbes включило вісьмох українців у список 30 найбільш успішних підприємців Європи у віці до 30 років. Повний список  опубліковано на сайті видання.

Більшість представників України зазначено в розділі "технології" списку Forbes.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес-новини

Зокрема, видання зазначило Лізу Дзюбу (29 років) і Ахмеда Сулеймана (29 років) авторів сервісу Flawless App, що використовують під час створення мобільних застосунків.

До списку потрапили Ярослав Бойко (28 років), Денис Дмитренко (29 років) і Роман Могильний (29 років) співзасновники застосунку Reface, що замінює особу на фото або відео зі збереженням міміки за допомогою штучного інтелекту.

Також до списку включено Інну Заіменко (29 років) – засновницю A-Labisider, застосунку з прямими посиланнями на лабораторії й алгоритмічним пошуком  у їхній літературі.

У категорію "соціальний вплив" потрапив Федір Сердюк (25 років) – співзасновник проєкту Fast, що навчає людей навичкам надання першої допомоги.

Як бізнесу перевірити партнерів і конкурентів? Досьє на 6,5 млн юридичних осіб є в системі CONTR AGENT.  Спробуй із тестовим доступом.


У категорії "фінанси" зазначено Сергія Герасимовича, засновника EZ Blockchain, що займається розробкою інфраструктури для блокчейну.

У Forbes зазначають, що середній вік усіх учасників списку – 27 років. 67% учасників є засновниками або співзасновниками бізнесу. Сукупно вони змогли залучити понад $1 млрд інвестицій.

78% учасників списку визнали, що молодий вік дає їм перевагу в їхньому бізнесі.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини