RU

Вищий спецсуд отримає офіс з тренажерами та кімнатою для релаксу

15.10.2012, 11:25
Вищий спецсуд отримає офіс з тренажерами та кімнатою для релаксу - Фото
a69f571bda81660ab257a6687032d2a0.jpg
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ 12 жовтня за результатами тендеру уклав угоду з ДП Науково-дослідний і проектний інститут містобудування на розробку проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівель під приміщення суду. Вартість угоди склала 8 720 000 грн. Про це повідомляє сайт Наші гроші з посиланням на Вісник державних закупівель.

Для суду реконструюють будівлі 57, 58, 59 військового містечка №127 по вул. Дегтярівській, 28а, у м. Києві. Раніше там знаходилося автомобільне управління Міністерства оборони.

Передбачено, що для розміщення голови суду Леоніда Фесенка (екс-нардеп з Партії регіонів, виходець з Луганської обл.) буде виділений окремий блок на 4-му поверсі: кабінет, приймальня, кімната відпочинку, санвузол, кімната охорони. Кожному з трьох заступників голови суду та керівника апарату буде виділено кабінет, приймальня, кімната відпочинку при кабінеті, санвузол. Простим суддям ВССУ передбачені кабінети площею не менше 14 квадратних метра.

У медпункті буде три кімнати, в тому числі кімната для соціально-психологічної реабілітації виконана в ніжно-зеленому і ніжно-блакитному кольорах. Тренажерний зал розмістять на одному з підвальних або технічних поверхів будівель.

Також передбачений зал міжнародних зустрічей в розрахунку на 12-14 чоловік за круглим столом, музей ВССУ, саll - центр, їдальня в окремій прибудові з розбивкою на зони для прийому їжі суддів, керівництва та працівників апарату суду. Управління інформаційного забезпечення буде мати власну фотостудію і друкарню.

Загальна площа будівель комплексу зараз складає 15,3 кв. м, після реконструкції має бути 29,8. в будинках заввишки від двох до шести поверхів. Штатна чисельність працівників ВССУ - 580 чол., з них суддів - 120 чол. (в тому числі керівного складу - 4 чол.), працівників апарату - 460 чол. З загальної чисельності суддів - судді судової палати у цивільних справах - 70 суддів, кримінальних справах - 50 суддів. Середні показники кількості відвідувань ВССУ через приймальню в: рік - 21336 чол.; місяць - 1778 чол.; тиждень - 425 чол.; день - 85 чол. Охороняти будівлю повинні не менше 35 військовослужбовців.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини