RU

Вище номіналу в 25 разів. Фонд держмайна оновив ціновий рекорд продажу спиртзаводів

12.03.2021, 16:27
Вище номіналу в 25 разів. Фонд держмайна оновив ціновий рекорд продажу спиртзаводів - Фото
Мишковецький спиртзавод (Фото: пресслужба ФДМ)

Фонд держмайна продав на онлайн-аукціоні Мишковицький спиртзавод у Тернопільській області за ціною в 25 разів дорожче за стартову. Про це повідомляє пресслужба ФДМ.

"За право власності на актив на відкритих торгах змагалися вісім учасників, які збільшили ціну зі стартових 7,2 млн грн до 181 млн грн", – йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Переможцем аукціону стала компанія Енерджі Солюшинз Україна, яка останнім кроком торгів підняла ціну відразу з 85 млн грн до 181 млн грн. Компанія зареєстрована в Чернігівській області. У держреєстрі юросіб її бенефіціарним власником вказаний Сургам Геворкян.

Мишковицький спиртзавод вже виставлявся на аукціон 28 грудня 2020 року. Переможцем торгів стала компанія Золотники-Агро з пропозицією 12,8 млн грн. Однак, компанія не провела оплату за актив і результати аукціону були анульовані.

На сьогоднішній день актуальна ціна продажу Мишковицького спиртзаводу є найвищою, заплаченою інвесторами на аукціонах за спиртові активи Укрспирту.

Колишній рекорд був зафіксований під час продажу Вишняківського спиртзаводу в Полтавській області, за який компанія РесурсПромЗахід повинна була заплатити 234 млн грн, але, згодом, відмовилася проводити оплату і результати аукціону були визнані недійсними.

При повторному аукціоні Вишняківський спиртзавод був проданий за 101 млн грн.

Всього, ФДМ планує продати 41 спиртзавод і 37 об'єктів державного концерну Укрспирт.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини