RU

Вирощування худоби в Україні стало економічно невигідним

21.11.2008, 15:34

Собівартість вирощування великої рогатої худоби (ВРХ) в Україні значно вища за сьогоднішні ціни за живу вагу, що є економічно недоцільним без прийняття ряду довгострокових заходів. Про це повідомив виконавчий директор ТОВ "Русановський м'ясокомбінат" Андрій Порох під час Інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net.

У зв'язку зі скороченням поголів'я ВРХ, яке, за словами А.Пороха, з 1990 по сьогодні поменшало в десятки разів, внутрішній попит в Україні як в м'ясі, так і в супутніх продуктах - молока, масла тощо, не забезпечується.

Тенденція скорочення поголів'я ВРХ зберігає свою негативну динаміку також тому, що уряд стимулював експорт ВРХ (сировина). "У свій час було порушено стратегічний баланс з приросту і вирізки ВРХ, причиною тому була стимуляція експорту в країни ближнього зарубіжжя - Росія, Білорусь, Казахстан тощо", - пояснив керівник компанії.

Як заходи, які могли б виправити кризову ситуацію в тваринництві А.Порох назвав, зокрема, досягнення стратегічного рівня поголів'я худоби, при якому піде природне зростання без пропорційного зростання витрат на вирощування, а також збільшення дотацій сільгоспвиробникам, капітальні вкладення в модернізацію основних коштів і інноваційні програми в технології вирощування ВРХ.Цей захід проводиться в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ
за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: [email protected]
Детальніше про Прес-центр>>>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини