RU

Виробництво яєць в Україні падає

04.12.2008, 14:55

У 2008 році в Україні було зроблено на 1,5% курячих яєць менше, ніж в 2007 році, а поголів'я птиці падає щомісяця на 1%. Про це на прес-конференції заявив генеральний директор асоціації "Укрптахопром" Володимир Фролов.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, так, за його словами, для збільшення рівня промислового виробництва яєць з 2,8 млрд. шт. в 2000 році до сьогоднішнього Україні знадобиться близько 8 років. "За сьогоднішніх темпів падіння поголів'я птиці в промисловості ми повернемося на рівень 2000 року приблизно за 1,5 року", - запевняє В.Фролов.

За прогнозами заступника гендиректора "Укрптахопрома" Юрія Петрова, в 2008 році у всіх категоріях господарств може бути вироблено в цілому близько 13,5-14 млрд. шт. яєць. Зокрема на промислових підприємствах близько 8 млрд. шт., а в господарствах населення - 5,5 млрд. шт.

За його словами, без відповідного державного фінансування для поновлення виробництва після кризи Україні знадобиться як мінімум 8 років, а в умовах Світової організації торгівлі (СОТ), коли на ринок вийде іноземна продукція, "промисловість взагалі може не піднятися".

Читайте також на порталі BIZ.liga.net>> статтю Подорожчання яєць: все йде за планом?


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини