RU

Виробництво соняшникової олії збільшиться на 25%

30.10.2008, 15:20

У 2008/09 маркетинговому році обсяги виробництва соняшникової олії в Україні збільшаться на 25% - до 2,35 млн. тонн. Такий прогноз дала головний редактор ІА "АПК-Інформ" Валерія Листопад, під час виступу з доповіддю на сьомій міжнародній конференції "Масложирова промисловість-2008" в Одесі.

Як повідомляє прес-служба "АПК-Інформ", так, за словами експерта, збільшення виробництва можливе лише за умови збереження сировинної бази для внутрішньої переробки, "тобто відсутності експорту насіння соняшника".

На думку В.Листопад, у поточному сезоні також слід очікувати зростання внутрішнього споживання соняшникової олії, що зумовлено зниженням рівня цін на цю продукцію. Внутрішнє споживання масла збільшиться на 2% - до 535 тис. тонн, прогнозує експерт.

Головний редактор ІА "АПК-Інформ" прогнозує, що до кінця 2008/09 маркетингового року очікується збільшення кінцевих залишків соняшникової олії до 67 тис. тонн. На її думку, це пов'язано з істотним нарощуванням обсягів виробництва цієї продукції в Україні, а також більш низьким порівняно з попереднім сезоном експортним попитом на соняшникову олію і рівнем цін на неї.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини