RU

Виробник спортивних товарів HEAD змінив плани щодо будівництва заводу у Вінниці

05.10.2020, 16:35
Виробник спортивних товарів HEAD змінив плани щодо будівництва заводу у Вінниці - Фото
Фото: vmr.gov.ua

Австрійська компанія Head International Holding GmbH (HEAD) відклала старт будівництва заводу з виробництва спорядження для зимових видів спорту на території індустріального парку (ІП) "Вінтер Спорт" у Вінниці на 2021 рік. Про це йдеться в огляді розвитку мережі індустріальних парків у регіонах, оприлюдненому на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

"Компанія HEAD готова була почати будівництво заводу в квітні 2020 року. Однак з огляду на початок пандемії коронавірусної хвороби COVID-19, компанією HEAD було прийняте рішення про перенесення старту будівництва заводу на 2021 рік. Термін реалізації проекту – 18 місяців", – сказано в огляді.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Згідно з проектом, компанія HEAD планує побудувати на території індустріального парку завод із виробництва спорядження для зимових видів спорту (лижі, лижні черевики і лижні кріплення). Площа виробничих об'єктів складе близько 50 000 кв. м. Загальний обсяг інвестицій у проект може скласти приблизно 80 млн євро, зокрема 50 млн євро для етапів 1-3 будівництва заводу, і обладнання, що було у використанні, вартістю приблизно 20-30 млн євро, яке буде перенесено до України.

Планується створити до 2026 року 1450 нових робочих місць (ТОВ "Хед Вінниця" має намір працевлаштувати 200-300 осіб на етапі 1, до 600 осіб – на етапі 2 і більше 1000 осіб загалом після завершення етапу 3).

Станом на липень 2020 року ініціатором створення парку залучено 2,26 млн грн.

Head International Holding GmbH – австрійська компанія, яка виробляє спортивне обладнання для зимових видів спорту, тенісу та підводного плавання з аквалангом. Виробництво компанії розташоване в Австрії, Чехії, Болгарії, Китаї. Компанія присутня у 85 країнах світу. Бренд Head є найбільш впізнаваним у світі в сфері гірськолижних видів спорту.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини