RU

Виплату компенсацій вкладникам Ощадбанку доручили Арбузову

16.03.2012, 12:02
Виплату компенсацій вкладникам Ощадбанку доручили Арбузову - Фото
Сергій Арбузов став головним з виплати "Вітиної тисячі"
Роботу з виплат заощаджень вкладників Ощадбанку СРСР очолив голова Національного банку Сергій Арбузов. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, відповідаючи в парламенті на запитання депутатів.

"Ми працювали з Національним банком, і вже вирішено, що голова Національного банку практично очолює цю робочу групу", - сказав Тігіпко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Чиновник також зазначив, що в ході обговорення цього питання було заявлено, що реєстр вкладників Ощадбанку СРСР є. "Якщо ні - то я впевнений, що весь час, поки ми будемо виплачувати вклади, ми повинні працювати над тим, щоб ті люди, які не були з тих чи інших причин зареєстровані, щоб вони могли звернутися у відповідну комісію, яка б визнала їх права", - сказав він.

Крім цього, Тігіпко підтвердив, що, на його думку, права померлих вкладників на заощадження повинні переходити їх спадкоємцям. "Відповідні кошти передбачені у вигляді 300 мілліонів, і Міністерство фінансів їх переводить якраз для цієї категорії людей", - додав він.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що виплати компенсацій вкладників колишнього Ощадбанку СРСР будуть розтягнуті в часі. За його словами, НБУ працює над створенням системи видачі депозитних карт вкладникам, на які будуть перераховані компенсаційні гроші.

Як відомо, президент України доручив з 1 червня відновити виплати вкладникам Ощадбанку СРСР. Кабмін вже доручив Міністерству фінансів і Національному банку зайнятися розрахунками компенсаційних виплат вкладникам.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини