RU

Ощадбанк з червня почне виплату компенсацій Ощадбанку СРСР

28.03.2012, 13:54
Ощадбанк з червня почне виплату компенсацій Ощадбанку СРСР - Фото
9b18893269ac3c868c8aa84bec5923ff.jpg
З квітня Ощадбанк займеться актуалізацією даних реєстру вкладників Ощадбанку СРСР, яким до кінця поточного року держава планує виплатити компенсацію в розмірі 1 тис.грн. на людину, а вже з червня почнуться виплати. Про це сказав в ефірі програми "Соціальний статус" на телеканалі Tonis заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Тютюн розповів, що на сьогоднішні в електронному реєстрі фінустанови числяться 12 млн. вкладників колишнього Ощадбанку УРСР, з них половина отримала компенсації в 2008 році, тому виплати стосуються інших 6 млн. громадян. Він повідомив, що в квітні Ощадбанк почне заходи з уточнення даних про вкладників, що знаходяться в реєстрі.

"Щоб грамотно й кваліфіковано провести виплати, нам потрібно уточнити персональні дані по кожному клієнту", - пояснив Тютюн.

За його словами, щоб уникнути черг у відділеннях Ощадбанку в роботі з населенням будуть використані декілька каналів взаємодії, а також максимально задіяна регіональна мережа банку.

Тютюн розповів, що вкладники зможуть через колл-центр або сайт Ощадбанку дізнатися дату й час свого приходу в банк і, надавши банку паспорт та його ксерокопію, персональний ідентифікаційний код і ощадну книжку із записами про вклади, підтвердити свої дані в реєстрі. Повторно банк призначить дату вже для отримання компенсації.

Нагадаємо, президент України Віктор Янукович доручив з 1 червня відновити виплати вкладникам Ощадбанку СРСР.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини