RU

Виплата пенсій у лютому пройде без затримок

16.02.2009, 15:48

Виплата пенсій у лютому пройде без затримок і завершиться вчасно, до 25 лютого. Про це сьогодні заявив журналістам голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний.

"На сьогодні профінансовано Пенсійним фондом витрати на виплату пенсій у сумі 10 млрд.грн. ... Виплата пенсій відбувається згідно із встановленими графіками", - сказав О.Зарудний, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами О.Зарудного, на виплату пенсій у лютому передбачено 13,2 млрд.грн. Він також повідомив, що на сьогодні надходження до Пенсійного фонду перевиконано на 112,8% від запланованої суми, у той час як в січні 2009 року перевиконання плану становило 122%.

О.Зарудний запевнив, що виплата пенсій у лютому пройде без затримок і завершиться вчасно, до 25 лютого. Також він відзначив, що виплата пенсій буде відбуватися вчасно і в березні, і в наступні місяці.

Нагадаємо, раніше Міністр праці і соціальної політики Людмила Денісова попереджала, що у лютому ситуація з виплатою пенсій може ускладнитися. Говорячи про те, що у січні виплата пенсій проходить нормально, вона сказала: "На жаль, у лютому може бути по-іншому".

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини