Villa Krim відроджує давні традиції національного виноробства p

02.12.2016, 16:04
 Villa Krim відроджує давні традиції національного виноробства - Фото
729bdb4a7666d426f380f5e1f79f7ec1.jpg

Український виробник докладає величезних зусиль, щоб відродити старовинні традиції національного виноробства

На правах реклами

Довгий і тернистий шлях пройшла наша країна до становлення конкурентоспроможного ринку продуктів виноробства. За 25 років незалежності нам все ж вдалося досягти значних вершин у цій галузі. Прикладом тому може служити висока відмітка міжнародної компанія Ipsos Comcon (87 офісів по всьому світу), яка провела дослідження українського ринку вина в 2016 р.

Зокрема, у дослідницькому звіті була відзначена ТМ Villa Krim як бренд, що набирає обертів і завойовує серця споживачів. З продажами більше 6 млн. пляшок на рік дана торгівельна марка продовжує нарощувати обсяги, залишаючись одним з лідерів за рівнем рекомендацій серед споживачів та з нульовим показником відмови від торгової марки.

 Villa Krim відроджує давні традиції національного виноробства

Нещодавно портфель бренду підняв планку українського виноробства ще вище, запропонувавши національному ринку колекцію Авторських вин. Це 4 позиції, створені за ексклюзивною рецептурою одним з провідних виноробів компанії Бояном Борисовим.

Сорти винограду для купажів підібрані таким чином, щоб з одного боку підкреслити їх індивідуальні особливості, а з іншого - гармонійно розширити палітру смаків та ароматів. «Створюючи наші купажі, ми не вмкористовуємо стандартні сорти вінограду . Такам чином, ми поєднуєм характер різних ділянок теруару, роблячи смак вина унікальним», - говорить Автор.

В Україні торгівельна марка "Villa Krim" для провадження своєї продукції, використовує повний цикл виробництва - від вирощування винограду, до розливу. у пляшки. Також,, на території заводу встановлена невелика метеостанція, у якій кожні п'ятнадцять хвилин вимірюються такі параметри, як - відносна вологість, температура, кількість опадів, сонячного світла, вітру або вологи.

Завдяки виконанню всіх важливих компонентів виноробства був отриманий такий значний результат. Авторська колекція значима для України ще й тим, що ці позиції неможливо повторити при будь-яких інших умовах, і як наслідок, вона стає справжнім національним надбанням.

 Villa Krim відроджує давні традиції національного виноробства

На цьому розвиток бренду Villa Krim не зупиняється і найближчим часом марка обіцяє порадувати українського споживача унікальною колекцією ігристих вин. Традиційно високоякісних і традиційно особливих.

http://villakrim.ua/ Villa Krim відроджує давні традиції національного виноробства


Подписывайтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте и Одноклассниках: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы