RU

Виконавці демонтують наметове містечко на Майдані

23.11.2010, 13:10
Виконавці демонтують наметове містечко на Майдані - Фото
e416cd79b890560fa1a406df0fc30bc5.jpg

Виконавці демонтують наметове містечко на Майдані
Державна виконавча служба збирається демонтувати наметове містечко на площі Незалежності. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив глава прес-служби управління МВС у Києві Володимир Поліщук.

До того ж, за словами В.Поліщука, міліція у разі невиконання пікетниками рішення суду сприятиме ДВС у виконанні рішення суду. "Я тільки піднявся з Майдана, там були представники комунальних служб, "Київблагоустрою". Вони показували документи на демонтаж наметів. Зараз повинні підійти люди від виконавчої служби і ознайомити організаторів акції з рішенням суду", - зазначив В.Поліщук.

Відповідаючи на питання, як діятиме міліція у тому випадку, якщо демонстранти відмовляться виконувати рішення суду, глава прес-служби київської міліції зазначив, що таким чином демонстранти продемонструють неповагу до українських законів і судової системи. "Вони стануть поза законом", - наголосив В.Поліщук.

До того ж він зазначив, що зараз демонстранти "вигадали нову тактику", вони "називають свої намети громадськими приймальними народних депутатів, своєю власністю".

"Міліція не проти проведення таких акцій. Конституція гарантує людям право проведення таких акцій. Але не треба перекривати дороги, бити чужі машини, тому що ми зобов'язані за такими речами порушувати кримінальні справи", - наголосили у міліції.

До того ж глава київської міліції наголосив, що ніхто не давав команди розганяти демонстрантів на Майдані. "Ці мирні збори, це їхнє право. Але коли будуть розбирати намети, і якщо раптом люди почнуть кидатися на виконавців, то міліція не зможе стояти осторонь", - зазначив В. Поліщук.

Нагадаємо, підприємці протестують проти Податкового кодексу, прийнятого Верховною Радою минулого тижня. Вони почали свою акцію на площі Незалежності, після чого прийшли до Адміністрації Президента з вимогою до Віктора Януковича ветувати документ.

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини