RU

Видобуток нафти у Росії б’є рекорди

08.12.2010, 16:50
Видобуток нафти у Росії б’є рекорди - Фото
681271fd798fefd91aa5e4800ecca8c9.jpg

Видобуток нафти у Росії б’є рекорди
У січні-вересні 2010 року у Росії обсяг видобутків нафти зріс у річному вираженні на 2,4% - до 420 млн. тонн, що є рекордною величиною за всю новітню історію країни. Таку цифру озвучив міністр енергетики РФ Сергій Шматко під час свого виступу на "Урядовий час" у Держдумі.

Як повідомляє "K2kapital", за підсумками поточного року, показник може становити 504,8 млн. тонн, уточнив міністр, додавши, що у жовтні середньодобовий обсяг добування становив 1,4 млн. тонн, що є рекордним значенням за останні 20 років.

За даними Шматко, у січні-жовтні виробництво первинних паливно-енергетичних ресурсів зросло на 97 млн. т, або на 7% проти аналогічного періоду 2009 року.

"Загалом позитивна динаміка зростання видобутку нафти у Росії пов'язана із заходами державної підтримки у галузі, а також з введенням великих інфраструктурних проектів", - пояснив він, додавши, що пільгові ставки експортного мита на нафту дозволили почати освоєння Ванкорського, Талаканського і Верхнечонського родовищ, а також експлуатацію нафтопроводу Східна Сибір-Тихий океан.

"Це допомогло не допустити падіння видобутку нафти у країні загалом і, більше того, навіть наростити її в умовах кризи", - наголосив Міненерго.

За підсумками 2009 року обсяг добутої у Росії нафти склав понад 490 млн. тонн.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини