Відмивання грошей: Рада Європи оновила рекомендації для України

31.08.2020, 12:25
Відмивання грошей: Рада Європи оновила рекомендації для України - Фото
Фото: depositphotos.com

Україна досягла прогресу в двох ключових напрямах комплексу заходів із боротьби з відмиванням грошей. Про це повідомляє прес-служба міністерства фінансів із посиланням на опублікований другий звіт комітету експертів Ради Європи з оцінки методів боротьби з відмиванням грошей (Moneyval) про прогрес України.

Згідно зі звітом, позитивні зміни стосуються удосконалення кримінально-правових норм щодо злочинів, пов'язаних із фінансуванням тероризму. А також - посилення санкцій проти фінансових установ та інших учасників ринку за порушення законодавства про протидію відмиванню грошей.

"В результаті, підвищені рейтинги (України - ред.) відповідності рекомендаціям FATF із негативного ("частково відповідає"), до позитивного рівня ("переважно відповідає") за двома цими напрямками", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Приватбанк: яхти Коломойського і будинки Боголюбова з розслідування Kroll - фото

Також Moneyval рекомендує Україні посилити законодавчий контроль за відмиванням грошей у наступних сферах: нові технології, фінансові санкції, пов'язані з тероризмом, із фінансуванням розповсюдження зброї масового ураження, регулювання та нагляд за представниками нефінансових професій, ведення національної статистики щодо протидії відмивання грошей.

Перший звіт Moneyval щодо України був опублікований у 2017 році.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса